Yay Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Yay Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya ilişkilerinizdeki iyileşmelerle ve partnerinize olan olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda yaşayacağınız gerilimler birlikte yakın yerlere ufak seyahatler yaparak düzelebilir. Borçlarınıza kafanızı takarken çocuklarınızdan veya partnerinizden duyacağınız güzel başarılar keyfinizi yerine getirebilir. Bu dönem ilişkinizin size şans ve uğur getirdiğini hissedebilirsiniz. İlişkinizle ilgili verdiğiniz mücadeleler maddi konularla tekrar gündeme gelebilir. Ailenizle ilgili ilişkilerinizde doğru iletişim kurmakta zorlanabilir, onlarla ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz ama her şey sizinle ilgili olmak zorunda değil annem bunu sakın unutmayın.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.