Yay Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Temmuz 2022

Yay Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya beklediğiniz bir kredinin çıktığını duyarak başlıyorsunuz fakat sevdiğiniz insan bu kredi konularına takılıp durumu abartabilir. Yurtdışı bağlantılı bir işten teklif alabilir oraya gitmek için günlük işlerinizi ayarlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız bu süreçte partneriniz tarafından içten bir destek görebilirsiniz. Sizi her zaman destekleyen birinin olduğunu bilmek size güç ve başarı getirebilir. Ülke dışında yeni deneyimler yaşamanız söz konusu olabilir. Bu dönem kardeşlerinizle bazı konularda organize olmakta zorlanabilirsiniz. Maddi olarak bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz fakat partnerinizle geçireceğiniz iyi vakitler size her şeyi unutturabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.