Yay Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Eylül 2023

Yay Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemi iş arkadaşlarınız, çalışma ortamınız, rutin işleriniz olacak. Kariyeriniz için planlı çalışmalar yürüteceksiniz. İş arıyorsanız başvurularınıza cevap alabilirsiniz. Günlük işlerinizi yürütürken dağılmamaya özen gösterin. Birçok işle ilgilenirken sonuçlandırmakta gecikebilirsiniz. Çalışmalarınızı yürütürken kendinizi ihmal etmeyin. Rutin düzeninizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı bir ilişki söz konusu olabilir. İş değişimleri yaşayabilirsiniz. Sistemli çalışmak ilerlemenize neden olacaktır. Bir sistem içinde ilerlerken robotlaşmaktan kaçınmalısınız. Teknolojiden daha fazla yararlanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu hafta sorumluluk anlayışınızda değişimler yaşayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.