Yay Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Aralık 2023

Yay Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konuları dış görünümünüz, hayat amacınız, motivasyonlarınız olacak. İnsanlar üzerinde etkinizi göstermek istiyorsanız sanatsal yönünüzü ve sevginizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Aile ilişkilerinizin etkili olacağı hassas davranacağınız bir hafta olacak. Sezgileriniz güçlü olsa da kendinizi ifade etmede zorluk yaşayabilirsiniz. Disiplinli çalışmanız işlerinizi büyüterek para kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Sağlığınızı önemseyeceksiniz. Enerjiniz dilinize vurursa kırıcı olabilirsiniz, onun yerine  fiziksel aktivitelere yönelebilirsiniz. Ailenizin desteğini alırsanız atılım yapmakta zorlanmazsınız. İnsanlara güven duymakta zorlanabilirsiniz, duygularınızı kendinize saklayacaksınız. Finansal açıdan güçlü olmak isteyebilirsiniz. İyimser ve eğlenceli halinizle insanları etkileyeceksiniz. Kendinizi geliştirme konusunda sınır tanımayacaksınız.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.