Yay Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Yay Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Hafta başından itibaren maddi konular ile ilgili daha fazla emek göstermeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Özellikle yatırımlarınız ile ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir. Çarşamba günü itibariyle ise maddi konularda bazı aksilikler yaşanabilir. Banka işlemlerinizi daha dikkatli yapmaya çalışın. Yanlış kişiye havale yapmayın. Cumartesi günü ise yatırım kararları almaya meyilli olabilirsiniz. Bu dönemde önemli bir karar almasanız daha iyi olacaktır. Pazar günü itibariyle para konusunda yaşadığınız sorunlar artık son buluyor. Paranızın bereketi artacaktır. Aynı gün kardeşleriniz ile aranızda krizler yaşanabilir. Aniden tartışmaya başlayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.