Yay Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2022

Yay Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta eğer bekarsanız aradığınız aşkı sosyal çevrenizden bulabilirsiniz, hatta bir arkadaşınıza aşık olabilirsiniz. Bu size değer yargılarınızı sorgulatabilir. Arkadaşlarınızla para hakkında tartışabilirsiniz. Aradığınız huzuru evinizde, ailenizde bulacaksınız. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız konular artık tamamen çözülüyor. Bu dönem ortaklıklarınızın üzerinden geçeceksiniz. Kim dost kim düşman görme zamanı. Eğer bir hastalığınız varsa artık bundan kurtuluyorsunuz. Hiç gitmediğiniz yerleri keşfedebilirsiniz ve bundan büyük keyif alabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.