Yay Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2023

Yay Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kısıtlanma duygunuz, endişeleriniz,  rüyalarınız, gizlediğiniz konularınız ile geçecek bir hafta olacak. Kendi gizeminizi çözmek isteyebilirsiniz. Rüyalarınız ve sezgileriniz güçlü olacaktır. Ön planda olmadan her şeyden haberdar olmak isteyeceksiniz. Gerçekten ihtiyacınız olan şeyi bulmaya çalışacaksınız. Kendinizle barışık olduğunuzda insanlarla iletişiminiz de istediğiniz gibi olacaktır. Bilinçaltına ittiğiniz şeyler rüyalarınızda karşınıza çıkabilir. Çalışma ortamınızda mücadeleye devam etsem mi düşüncesi hakim olabilir. İşlerinizi erteleyebilir, yaptıklarınızın görünmediğini düşünebilirsiniz. Fikirlerinizi açıklamak istemeyeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızın önerilerini dinlemeniz faydalı olabilir. Çalışırken düşüncelerinizi toplamak zor gelebilir. Gerçekleşmesi zor fikirler üretebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.