Yay Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ocak 2024

Yay Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta sahip olduğunuz kaynaklarınız, maddi ve manevi değerleriniz, iletişim konularınız, haberleşme trafiğiniz gündeminizde olacak. Beklediğiniz paralar varsa gelecektir. Çevrenizi kullanabilir, iş potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Sadece harcamalarınızı planlı yapın. Bu hafta yatırımınızı sadece maddeye değil, duygusal ihtiyaçlarınız içinde kullanmalısınız. Prensiplerinizden ödün vermek istemeyecek, yaptıklarınızdan keyif almakta zorlanacaksınız. Özel olduğunuzu kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle daha fazla bir araya gelebilirsiniz. Çalışma ve gündelik hayatınızda da sosyalleşeceksiniz, karşınızdakilerin fikirlerini de dinlemelisiniz. Finansal kaynaklarınızı düzenli ve sistemli hale getirmek adına planlarınızı uygulamak için harekete geçeceksiniz. Evinizle ilgili sorumluluklarınızı almak, evinizi dizayn etmek isteyebilirsiniz. Çalışma koşullarınız, düzeniniz değişecektir. Rutin işleriniz planladığınız gibi gitmeyecek, gün içinde sürprizlere açık olun.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.