Yay Burcu (22-28 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mayıs 2023

Yay Burcu (22-28 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İkili ilişkileriniz, anlaşmalarınız, yurtdışı konularınız ve farklı insanlarla bir arada olmak gibi konuların gündem olacağı bir hafta olacak. İkili ilişkileriniz ve iletişim yolu ile kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Adil olmaya çalışacak, kendi fikirlerinizin savunmasını yapmak isteyeceksiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için aşırı sorumluluk almak sizi yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Olayları önceden hissedebilir, ancak önemsemeyebilirsiniz. Yaptığınız işi tutku ile yerine getirmek işinizi kolaylaştırabilir. İşinizde çalışma düzeninizi yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Rahatlamak adına yeni beslenme yöntemleri ya da egzersiz programlarını hayatınıza dahil edebilirsiniz. Unutmayın robot değilsiniz. Günlük hayatınızda yaptığınız düzenlemeler başarınızın artmasını sağlayabilir. Evinizdeki sorumluluklarınızın fazlalığı ikili ilişkilerinize yansıyabilir. İlişkileriniz ve sorumluluklarınız arasında denge kurmaya dikkat etmelisiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.