Yay Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ağustos 2022

Yay Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya iş hayatınızda yeni bir sözleşme veya anlaşma yaparak başlıyorsunuz. Sizin için güç görünen bu anlaşma aslında uzun vadede iyi gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Çalıştığınız işte her şeyin mükemmel gitmesini istiyorsunuz fakat karşınıza pürüzler çıkabiliyor. Yurtdışına bir iş seyahati yapmanız söz konusu olabilir ve bu seyahatte tanışacağınız bir insanla uzun sürecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bir arkadaşınızdan duyacağınız ortaklık teklifi kafanızı karıştırabilir. Hayatınızda yeni deneyimlere açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu dönem size birçok alanda yepyeni kapılar açabilir. Yeni içerikler üretmek, yeni girişimlerde bulunmak bu dönem önceliğiniz olabilir. İş hayatınızdan keyif aldığınız bir hafta yaşarken kardeşlerinizle gerilmemeye dikkat edin annem.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.