Yay Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Yay Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yay ve Yükselen Yay,

Hafta başı ve hafta sonu bir aksiyon beklemeyin, sakin gözüküyor. Ama hafta ortası hareketli geçecek gibi. Çarşamba günü aileniz ile birlikte maddi harcamalar gerçekleştirebilirsiniz fakat ertesi gün toprak ya da ev alımı gibi fırsatlar karşınıza çıkabilir. Perşembe günü eğitim, öğretim konuları gündemde olabilir, çocuklarınız ile alakalı konularda evrak vermeniz gereken konular gündeme gelebilir. Cuma günü ise günlük işlerinizde ani gelişen olaylar gündeme gelebilir, kısa iş seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.