Yay Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Yay Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yay

Haftanın ilk günü aileniz ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Ev taşıma kararı alabilirsiniz, evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Salı günü kardeşleriniz veya yakın çevreniz ile tartışmalara girebilirsiniz. Aranızda gergin bir enerji oluşabilir. Ayrıca bu günlerde trafikte ekstra dikkatli olun! Çarşamba günü hayallerinizdeki evi bulabilirsiniz. Cumartesi günü ailenizi maddi olarak destekleyebilirsiniz. Onları desteklediğiniz için size olan saygıları artabilir. Pazar günü itibariyle bol flörtlü bir sürece giriyorsunuz. Yeni insanlar ile tanışıp bol bol flörtsel konuşmalar yapabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.