Yay Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Yay Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Motivasyonlarınızla ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz, yaşam enerjiniz artacak. Aşk hayatınızdaki yaraları artık sarıyorsunuz. Evinizde vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz, çok fit olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için yalnız kalmak isteyeceksiniz. Aile içinde alma verme dengesini deneyimleyeceksiniz. Kendinizi evinizde etkin hissetmeyebilirsiniz. Kendinizi sevecek, kendi düşüncelerinizi önemseyeceksiniz. Sosyal ortamlarda bulunacaksınız. Bencil davranabilirsiniz dikkatli olun. Bağımsız davranmak, diğer insanları yönetmek isteyeceksiniz. Flörtünüze kendinizi açıklamak isterken düşünmeden konuşabilirsiniz. Ancak problemlerinizin çözümü olacak. Aşkta ve eğlencede seçici olacaksınız.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.