Yay Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Yay Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yay;

Ay düğümleri sizin günlük rutin işleriniz, iş ortamınız ve kapalı alanları uzak yerler, temsil eden konularda kadersel etki bırakmaya hazırlanıyor. Nisan ayında Jüpiter ve Neptün sizin aile, yuva, toprak gibi konularda size etki edecek. Nisan’da gerçekleşecek tutulma ile sağlık. Mayıs ayında Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile beraber flört, aşk gibi konularda bolluk bereket gündeme gelebilir, talipler artabilir. Ardından gelecek tutulma ile uzak yerler, kapalı alanlar, şifa, gizli düşmanlar gibi konularınız gündeme gelebilir. Temmuz ayında Jüpiter retrosu ile beraber flörtleri fazla hayatın içine sokma, çocuklarınızla fazla gündem olacaksınız. Uranüs ve Kuzey ay düğümü kavuşumu sizi aniden uzak diyarlara götürme etkisi ya da aniden bir gizli düşmanınızı öğrenme olarak sizde etki bırakabilir. Ekim ayında gerçekleşecek Güneş tutulması uzak yerler, şifa, kapalı alanlar, gizli kalmış konular ve gizli düşmanlar açısından büyük bir etki bırakabilir. Jüpiter’in Retro halinde Balık burcuna geçmesi ile beraber tekrar aile ve yuva konularınız gündemde olacaktır. Kasım ayında gerçekleşecek ay tutulması ile iş, gündelik işler, evcil hayvanlarınız bakımından birkaç olayı tetikleyebilir. Ardından Jüpiter Retro’sunu bitirerek ev yuva konuları aktifleşip Koç burcuna geçmesiyle beraber ve yaratıcılık flört ve çocuklar alanında güzel etkiler alacaksınız.

Yay Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.