Yay Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Mart 2023

Yay Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Romantik ilişkileriniz, keyif aldığınız konular, çocuklarınız, hobileriniz ile ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Aile desteğiniz ile birlikte performansınız artacak. Sahip olduğunuz kaynakları paylaşarak, daha güçlü olduğunuzu göreceksiniz. Evinizde kendinizi ifade ederken rahat davranacaksınız. Kimliğinizi sorgulayabilir, değerlerinizle ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Romantik ilişkiler, heyecanlı aktiviteler ilginizi çekecek. Rekabetçi tavrınız ile şans oyunlarına ilgi duyabilirsiniz, fevri hareket etmeyin. Bilgi edinerek güçlü olduğunuzu düşünebilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili dönüştürücü olaylar yaşayabilirsiniz. Kendi öfke ve kızgınlığınızı içinize atmamalısınız. Ortaklaşa işlerinizde duygusal kararlar verme eğiliminde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili endişelenebilirsiniz. Çocuklarınızla daha fazla vakit geçirmeniz endişelerinizi azaltacaktır. Zihinsel enerjinizi hayatın içinde yer almak için kullanacaksınız.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.