Yay Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Kasım 2023

Yay Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu motivasyonlarınız, hayat amacınız, dış görünümünüz oluşturacak. Finansal kaynaklarınızı ve para kazanma biçiminizi yeniden oluşturmanız gerekebilir. Sıfırdan başlama gücünüz var, yapabileceklerinizin farkına varmanız, korkularınızı yenmeniz için iyi bir fırsat olacak. Performansınız artacaktır. Motivasyonunuz yüksek olacak, neşeli haliniz ile fark edileceksiniz. Yaratıcı tarafınızı ortaya çıkarmaya çalışın, hayattan keyif alacak birçok sebebiniz olduğunu göreceksiniz. Çocuklarınızla vakit geçirin. Mücadeleci tarafınızı öne çıkarmanız gerekecek. Değerli olduğunuzu ve istediğinizde neler başarabildiğinizi kendinize tekrar hatırlatmanız gücünüzü fark etmenizi sağlayacak. Kısıtlanmak istemeyeceksiniz, yeni bilgiler ve arkadaşlıklar gündelik yaşamınızı hareketlendirecek. Enerjinizi hedeflerinizi gerçekleştirmek için kullanın. Sosyal çevrenizde insanları etkileyebilecek potansiyelinizin farkında olmayabilirsiniz. Neye ihtiyacım var sorusuna yanıt arayabilirsiniz. Evinizde kendinize ait alan isteyeceksiniz. Değişim için harekete geçebilirsiniz. Görünümünüzü değiştirmek, yeni kıyafetler almakla işe başlayabilirsiniz. Ailenizde yeterli destek alamadığınızı düşünebilir, kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.