Yay Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Haziran 2023

Yay Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Alacak ve borçlarınız, başkalarının kaynakları, yenilenme ihtiyacınızla geçecek bir hafta olacak. Eşinizle daha düzenli ve ideal bir ev ortamı içinde olmak isteyebilirsiniz. Bu düşünceniz desteklenmediğinde kendinizi geri çekebilirsiniz. Babanızla ilgilenebilirsiniz. Evlenmeyi düşünebilir, sorumluluk alma konusunda kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Çalışma hayatınızda takım çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. İlgi odağı haline gelebilirsiniz. Enerjiniz fark edilecek, gizemli havanız etkili olacaktır. Hayatınıza macera katmak isteyebilirsiniz, seyahat edebilirsiniz. Konuşabildiğiniz kişilerle bir arada olmak, tecrübe edinmediğiniz konuları öğrenmek ilginizi çekebilir. Hobiler edinmek, çocuklarınızla vakit geçirmek iyi hissettirecektir. İlişkilerinizde fazla beklenti içine girmemelisiniz. Bekarsanız yurtdışı bağlantılı biri ile tanışabilir, duygusal bağ kurabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.