Yay Burcu (19-25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Eylül 2022

Yay Burcu (19-25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan telefon alarak başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye başladıysanız size şans ve huzur geleceğini söyleyebilirim. Kariyer hayatınızda odağınız yeni projeler geliştirmekte olurken aynı zamanda parayla ilgili konularda bazı sınavlar verebilirsiniz. İş yerinizde stratejik düşünerek atacağınız adımlar uzun vadede size fırsatlar getirebilir. Gireceğiniz yeni gruplarda pozitif enerjinizle dikkat çekerken insanlarla oldukça iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Kariyer hayatınızda sergilediğiniz mükemmelliyetçi tavrınız size başarı ve para olarak geri dönecek. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ailenizi ihmal etmeyin annem yoksa biraz tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.