Yay Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2022

Yay Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Değerleriniz, para kazanma ve harcama durumunuz, maddesel olanaklarınız, yaratıcı taraflarınız, duygusal ilişkileriniz ve çocuklarınızla geçireceğiniz bir hafta olacak. Çocuklarınıza lüks şeyler almanız sizi zorlayabilir. İlişkilerinize efor sarf edeceksiniz. Çocuklarınızla vakit geçirebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan gördüğünüz destek ile maddi olanaklarınızı genişletebilirsiniz. Geçmişten gelen para ile ilgili sıkıntılarınızı çözeceksiniz. Çocuklarınız ya da flörtünüzle ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapacak problemler var ise çözüldüğünü göreceksiniz. Para kazanma konularında disipline olacak, birikim yapmak isteyeceksiniz. Kazancınızı şans oyunlarında harcamamaya dikkat edin. Çalışma hayatında kendinize has metotlarla para kazanabilirsiniz. Hep hayal ettiğiniz aile ortamını sağlamak için düşüncelerinizi organize edebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.