Yay Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

Yay Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yay

Haftanın ilk günü bazı maddi krizler yaşayabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız için fazlaca para harcamak durumunda kalabilirsiniz. Aynı gün ev içinde keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız konusunda ailenizden destek alabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle çalışma ortamınızda daha fazla aktif olabilirsiniz. Sağlığınıza da daha fazla dikkat edebilirsiniz. Pazar günü ise kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.