Yay Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

Yay Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yaylar ve Yükselen Yaylar,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin kariyer, ün, toplum önündeki konuları temsil eden 10. Evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte bu konularla ilgili olarak yaptıklarınızın sonucu alabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz terfi, evlilik teklifi gibi konular gündeme gelebilir ya da kariyerle ilgili olarak geliştirdiğiniz fikirlerde emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Hayattan keyif alma, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda kendinizi kurban gibi hissedebilirsiniz, onlar için birçok şey yaparken sizin onlardan beklentileriniz gerçekleşmeyebilir.

Maddi konular, gelirler, değerlerle ilgili olarak sorumluluklarınızı almanız gerekebilir, bu konularda dönüşümler yaşayabilirsiniz bunu yaparken de kadın figürlerinden destek alabilirsiniz.

Gündeminiz daha çok ailevi konular, oturduğunuz ev olabilir ve bu konularda manevi tatmini yaşayabilirsiniz. Babanızdan ya da ailenizdeki otorite figürlerinden özellikle maddi konularda destek alabilirsiniz. Fakat burada iletişim konularında gereksiz uzamalar iletişim problemleri yaşamanıza da sebebiyet verebilir. Konuları çok fazla uzatmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.