Yay Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2023

Yay Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu maddi ve manevi değerleriniz, güvenlik ihtiyacınız ve beslenme tarzınız oluşturacak. Kazancınızı iletişim yollarını kullanarak arttırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın fikirlerini alabilirsiniz. İnsanlara güvenme konusunda dikkatli olacaksınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili seçici davranacaksınız. Rutin işler sıkıcı gelebilir. Ailenizin desteğini almak isteyeceksiniz. Maddi kaynaklarınızı büyütme konusunda planlı hareket edeceksiniz. Sabrettiğiniz takdirde emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Kazandığınız kadar harcama yapmak isteğiniz olabilir. Aklınızdaki iş için sermaye biriktirmeniz gerekebilir. Zamana ihtiyacınız olacak. Kendi düşüncelerinize göre karar verebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden fazla ifade etme ihtiyacı duyacaksınız. İhtiyacınız doğrultusunda sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Ne istediğinize karar vermeniz gerekecek.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.