Yay Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Yay Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yaylar ve Yaylar;

Bu dolunayda beklediğiniz para size gelebilir. Maddi ve manevi anlamda hak ettiğiniz değeri bulmak için girişimler yapmak isteyebilirsiniz fakat bu haftayı yapacağınız yatırımların üzerinden geçmek için değerlendirmek daha iyi olabilir. Salı günü seyahat planları ve flörtleriniz ile alakalı konularda tekrar üstünden geçip şifalandırabilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca sağlık ve iş ortamınız ile alakalı konularda gündemler olabilir. Perşembe günü itibari ile maddi kazançlarınız ve varlıklarınız konusunda değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi gün itibari ile bir ay boyunca odak noktanız daha çok seyahatler, eğitimler olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.