Yay Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Nisan 2023

Yay Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya iş ortamınız, çalışma arkadaşlarınız, günlük işleriniz ile başlayacaksınız. Düzenli ve tertipli olacak işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Çalışma ortamınızın da temiz ve estetik görünmesini isteyeceksiniz. Rutin işlerinizi yapacak ve kendinize zaman ayıracaksınız. Yemek yapmaktan keyif alacaksınız, farklı tatlar denemek isteyeceksiniz. Kilo almaya yatkınlığınız artabilir. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Konuşmamayı ve iletişim kurmamayı tercih edeceksiniz. İletişimsizlik sizin zorlanmanıza sebep olacaktır. Fikirlerinizi yakın çevrenize de kabul ettirmek isteyeceksiniz. İşlerinizin zamanında bitmemesi sizi zorlayabilir. Ayrıntılara fazla takılarak zihninizi yorabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.