Yay Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

15 Ekim 2022

Yay Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Partnerinizle olan ilişkinizde odak noktanız sosyalleşmek olabileceği gibi bekarsanız arkadaşlarınız sizi yeni biriyle tanıştırabilir. Katıldığınız organizasyonlardan keyif alabilirsiniz. Sosyalleşelim derken iletişim dilinize dikkat edin birbiriniz kırmayın annem… Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar kendinizi değersiz hissetmenize sebebiyet verebilir ancak bu geçici bir etkidir çok takılmayın. Hafta sonuna geldiğinizde biraz daha inzivaya çekilmek isteyebilir, kendinizle vakit geçirmekten, kitap okumaktan, yürüyüşe çıkmaktan keyif alabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.