Yay Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2023

Yay Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kendi değeriniz, maddi ve manevi kaynaklarınız, iletişim biçiminiz ile başlangıç yapacaksınız. Parasal konularla ilgili durağanlık yaşayabilirsiniz. Etkisi hafta sonuna gelindiğinde bitecektir. Para kazanmak, maddi olanaklarınızı arttırmak sizin için önemli olacaktır. Kendi kaynaklarınızı yarattığınız ve çevrenize fayda sağladığınızda kendinizi güçlü ve güvende hissedeceksiniz. Kendi değerlerinizi çevrenize adapte etmek isteyebilirsiniz. Özgün ve yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracaksınız. Bildiğinizi ve duyduğunuzu insanlara iletmek isteyebilirsiniz. Farklı görüşleri öğrenmek isteyecek, insanların fikirlerine değer vereceksiniz. Günlük işlerinizi yaparken planlı davranacaksınız. Hedefinize ulaşmak için kaynaklarınızı doğru kullanmanız kazanç sağlamanızı kolaylaştıracaktır.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.