Yay Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mayıs 2023

Yay Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken çalışma arkadaşlarınız, çalışma tarzınız, eviniz, aileniz ile ilgili konular gündeminizde olacaktır. Alışık olduğunuz düzeni devam ettirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle fikir alışverişi yapmak istemeyebilirsiniz. Evinizde kendinize ait bir ortam yaratmak istiyorsanız, ailenizden destek alabilirsiniz. Ait olma ihtiyacınızı kendinizi işinize vererek giderebilirsiniz. İşinize ve beslenmenize özen gösterebilirsiniz. Takım çalışmalarında aktif ve başarılı olabilirsiniz. Fikirleriniz ilginç ve güçlü olsa da karşı tarafa seçim hakkı tanımalısınız. Farklı platformlarda kendinizi ispatlamak, düşüncelerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Konuşma dilinizle insanları etkiniz altına alabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir hafta olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.