Yay Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Yay Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yay ve Yükselen Yay,

Haftaya işiniz ile alakalı maddi olarak değişimlerle başlayabilirsiniz. Ardından zihniniz iletişim kurmak için, kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınız ile iletişim kurmak için çalışabilir. Dolunayın etkisi ile aldığınız eğitimlerin uzmanlık sertifikaları elinize ulaşabilir ya da eğitimleriniz tamamlanabilir. Aynı gün maddi anlamda hak ettiğinizi almak ve fark etmek için çaba göstermek isteyebilirsiniz. Ardından evden çalışmak için fırsatlar ayağınıza gelebilir. Hafta sonuna doğru algınız daha çok aile ve yuva konularına yönelebilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.