Yay Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Yay Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yay ve Yükselen Yaylar,

Bu haftanın öncelikli konusu aşk, flört, çocuk, hobiler, yaratıcılık, cinsellik, sağlık, evcil hayvanlar, ofis arkadaşlar, günlük rutin işler, eş, ortaklı işler, davalar, krediler, alacaklar, borçlar, miraslar, başkalarının parası olacak.

Hafta boyunca aşk, çocuk, flört, cinsellik, yaratıcılık konularında çok hareketli bir o kadar da keyifli günler sizi bekliyor. Özellikle kendinizi çok güzel, çekici hissedebilirsiniz ve bu enerjiyi yaydığınız için de karşı taraf sizi bu şekilde görebilir. Ayrıca çocuk istiyorsanız bu hafta bu konudan yana çok şanslı olabilirsiniz. Çocukların giderleriyle ilgili konularda ani beklenmedik para çıkışları yaşayabilirsiniz. Ayrıca sevgililerinize hediye alırken dikkatli olmakta fayda var bütçenizi aşabilirsiniz. Yaratıcılığını ortaya koymak adına yapacağınız harcamalar da hesapladığınızdan fazla olabilir.

Aile ve para ile ilgili konulardan yana şanslı bir dönemdesiniz, ailenizden maddi destek alabilir, onlara destek olabilirsiniz. Ev almak için, evle ilgili tadilat yapmak için uygun bir sürecin içindesiniz.

Bu hafta riski yatırımlar konusunda çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.