Yay Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

Yay Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haber beklediğiniz bir davanın olumlu sonuçlanmasıyla haftaya başlıyorsunuz. Çocuklarınızla ilgili kazalara açık bir hafta var aman dikkat edin. Bu dönem kardeşlerinizle gireceğiniz bir takım ortaklıklardan kalıcı işler elde edebilirsiniz. Aile içinde yaşanabilecek bazı yüzleşmeler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Evle ilgili günlük yapılması gereken işlerinizde kolaylaştırıcı bir enerji var. Çıkmak istediğiniz seyahatlerle ilgili para sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru ebeveynlerinizden göreceğiniz maddi destek yüzünüzü güldürebilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Fiziksel olarak en iyi versiyonunuza ulaşmak için yaptığınız spor, diyet, cilt bakımı gibi konular sonuçlarını göstermeye başlayabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.