Yay Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mart 2023

Yay Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Aileniz, güvende olma ihtiyacınız, eviniz ile ilgili konular bu hafta gündeminizi meşgul edecek. Partnerinizle ilişkinizde ebeveynleriniz sebepli tartışmalara açık olabilirsiniz. İsteklerinizi, hayallerinizi ailenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Evinizdeki ortam sizi kendi içinizle ve düşüncelerinizle baş başa bırakabilir. Hassas haliniz ile partnerinizden beklediğiniz desteği alamamak sizi zorlayabilir. Ev içinde yapılan harcamalar konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Çalışırken keyif almak isteyeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınıza özen göstereceksiniz. Evcil hayvanınız varsa ona vakit ayırabilirsiniz. İlişkilerinizi önemserken evde yalnız vakit geçirmek istemeniz sorun yaratacaktır. Hayallerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Ailenizin desteğini aldığınızda daha yaratıcı ve üretken olduğunuzu göreceksiniz. İş yerinizde keyifli olmanız evinizde kendinizi izole edip, rahatlayabildiğiniz de mümkün olacaktır. Finansal anlamda ailenizin desteğini alarak kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Aklınıza gelen fikirleri uygulamaya koymak isteyeceksiniz. Romantik ilişkilerinizde ani kararlar verebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.