Yay Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Eylül 2022

Yay Burcu (12 Eylül – 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kariyer hayatınızdaki yükselişinizle beraber keyifli başlıyorsunuz. Siz yaptığınız işten mutluyken bir yandan çalıştığınız ortamda anlaşamadığınız kişilerle mücadele edebilirsiniz. Bu kişileri hiç kafanıza takıp da berrak suyunuzu bulandırmayın annem. Yoğun çalışma temponuz ailenize vakit ayıramamanıza neden olabilir fakat bunun farkında olursanız bir telefon açmayı ihmal etmezsiniz diye düşünüyorum. Ortaklı bir işte çalışıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Hafta sonu sevgilinizle geçireceğiniz güzel vakitler sizi iyi hissettirecek.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.