Yay Burcu (12-18 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

10 Haziran 2023

Yay Burcu (12-18 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklı işleriniz, ikili ilişkileriniz, varsa davalarınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Bu hafta kariyer hedefleriniz gerçekleştirmek için çaba gösterebilirsiniz. Eviniz ve aileniz ile ilgili sorumluluklarınız artabilir. Kendinizi fazla zorlamamaya çalışın. Yatırım yapmak adına fazlaca borç yükümlülüğü sizi zorlayabilir. İkili ilişkilerinizde bütün yükü üstlenen siz olmamaya özen göstermelisiniz. Yurtdışı bağlantılarınız artabilir. Yeni işler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Farklı kültürdeki insanlarla bir araya gelebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Farklılıklar sizi cezbetse de mantığınızla karar alma eğiliminiz daha fazla olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.