Yay Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Yay Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yay

Haftanın ilk günü itibariyle çalışma arkadaşlarınız ile iletişiminiz artabilir. Salı günü hayalini kurduğunuz evi bulup taşınabilirsiniz. Ayrıca aileniz ile yaşıyorsanız ayrı eve çıkabilirsiniz. Çarşamba günü yeni biri ile tanışıp flörtleşebilirsiniz. Bu flört hayatınızda kalıcı yer edinebilir. Cuma günü itibariyle ev içinde kendinize iş çıkarabilirsiniz. Ayrıca ebeveynleriniz ile gerilebilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizde önemli gelişmeler olabilir. Bazı arkadaşlıklarınız bitebilir. Bazıları ise sağlam dostluklara dönüşebilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.