Yay Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Temmuz 2022

Yay Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya şehir dışı minik tatil planlarıyla başlıyorsunuz. Gönlünüz yurtdışına çıkmakta fakat günlük bazı önemli işleriniz ve maddi durumunuz buna engel oluyor. Bazı yatırım işleriniz için ailenizden beklemediğiniz bir maddi destek görebilir ve bu duruma çok sevinebilirsiniz. Sizi çekemeyen bazı insanlardan haber alabilirsiniz ama hiç kafanıza takmayın çünkü bu dönem hayatınıza öyle fırsatlar çıkabilir ki o insanlar aklınıza bile gelmez. Çocuğunuz varsa bu dönem yaz okuluydu, tabletiydi, yüzme kursuydu, çekçekli çantasıydı derken sizi biraz masrafa sokabilir. Bir kredi çekmeden veya borç almadan önce aile içinde bu konuyu masaya yatırırsanız kimse kırılmamış olur annem.

 

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.