Yay Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Temmuz 2023

Yay Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yenilenme ihtiyacınız, alacak ve verecekleriniz, banka işlerinizle geçecek bir hafta olacak. Ev ortamınızın huzurlu olması için çaba harcayabilirsiniz. Duyduklarınızı üzerinize alınabilirsiniz. Girişimci yönünüzü pratik yöntemlerle öne çıkarabilirsiniz. Hedef odaklı ve ayrıntıları atlamadan mücadele edebilirsiniz. Başkalarının kaynaklarını kullanarak maddi olanaklarınızı arttırabilirsiniz. Finansal anlamda güvende olmak isteyebilirsiniz. Farklı fikirlerinizle kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir hafta olabilir. İnandığınız konularda sonuna kadar fikrinizi savunabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumluluğunu tek başınıza kaldırmak istemeyebilirsiniz. Özel olduğunuzu hatırlama ihtiyacınız olabilir. Rutin hayatınız sürprizlere dolu olabilir. Çalışma arkadaşlarınız size sırlarını söylemek isteyebilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.