Yay Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Nisan 2023

Yay Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken ortaklı ve ikili ilişkileriniz, mahkeme işleriniz gündeminizde olacak. Sevginizi göstermekten ve söylemekten çekinmeyeceksiniz. Flört etmekten keyif alacaksınız. Partnerinizi mutlu edebilmek adına nazik ve hoşgörülü davranacaksınız. Ortaklı işlerinizde ikna kabiliyetinizi kullanacaksınız. Fikirlerinizi savunacak gücü elinizde tutacaksınız. Hareketli ve enerjik yapınız ile insanları kendinize çekmeyi başaracaksınız. Çocuklarınızla ilgili güzel haberler alacaksınız. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarıp yeni projeler üretebilirsiniz. Güzel dileklerde bulunun gerçekleşme şansını yakalayabilirsiniz. İlişkilerinizde kendi içinizdeki sevginizi keşfedeceksiniz. Kendinizle ne kadar barışık olursanız, ifadelerinizde o kadar güçlü olacaktır. Gerçekleşmesi kolay hayaller kurarsanız, başarılı olduğunuzu göreceksiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.