Yay Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

Yay Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklı işleriniz, çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınızla geçecek bir hafta olacak. Yakın çevrenizle iletişimde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendi fikirlerinizi diretebilirsiniz. Çalışma ortamınızda kaliteli iş yapacaksınız. Takdir görmek hoşunuza gidecek. Zamanınızı etkin kullanmak isteyeceksiniz. Evcil hayvanınızla vakit geçirebilirsiniz. Hayattan ve yaşadığınız ilişkilerden keyif alacağınız bir hafta geçireceksiniz. Güçlü bağlar kurabilecek, romantizm yaşayacaksınız. Çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde olası problemlerde içinize dönebilirsiniz. Evinizde çıkabilecek sorunları kendinizi soyutlayarak çözemezsiniz. Duygusal açıdan finansal anlamda güvende olmak isteyeceksiniz

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.