Yay Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Yay Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yay

Haftanın ilk günü itibariyle ilişkinizde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca eski sevgiliniz veya eşiniz sizinle tekrar iletişime geçebilir. Çarşamba günü itibariyle ait konusunda oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca evli olanlar çocuk sahibi olabilir. Cuma günü ise çalışma ortamınızda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Pazar günü kardeşleriniz ile aranızda bazı sorunlar yaşanabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.