Yay Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Yay Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yay

Salı günü kardeşleriniz veya kuzenleriniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kardeşinizin sorumluluğunu almak durumunda kalabilirsiniz. Perşembe günü yeni bir flört edinebilirsiniz. Hoşlanacağınız biri ile tanışabilirsiniz.  Cuma günü çocuğunuzun kalıcı, önemli bir başarısı sizi gururlandırabilir. Aynı gün taşınma hayaliniz gerçek olabilir. Kendi evinizin sorumluluğunu almak istiyorsanız önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Pazar günü maddi konular canınızı sıkabilir. Kafanıza faturalar takılabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.