Yay Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Yay Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yay

Haftanın ilk günü itibariyle aşk hayatınızda keyifli bir döneme giriyorsunuz. Kalbiniz boş ise aşık olabilirsiniz. Çarşamba günü aniden taşınma kararı alabilirsiniz. Evinizde daha fazla sorumluluk alacak olsanız da keyifli bir süreç geçirebilirsiniz. Perşembe günü sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.Aniden bir sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü flörtünüz ciddi ilişkiye dönebilir. Partneriniz ile önemli mevzular hakkında konuşabilirsiniz. Cumartesi günü ise evinizde spor yapmaya başlayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.