YAY (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Kasım 2023

YAY (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

Hayatınızın birçok alanında yenilikler ve heyecan yaşamak isteyebilirsiniz. Artılarınızı ve eksilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Dış görünümünüz, motivasyonlarınız, hayat amacınız gibi konularda daha sorgulayıcı olabilirsiniz. Keyif aldığınız konulara zaman ayırmak isteyeceksiniz. Sonlandırmanız gereken şeyler varsa korkmadan bitirin, yeni başlangıçlar yapacaksınız. Sakin davranın biraz gözlemleyerek hareket edin. Ortaklaşa gelir ve giderlerinizi bir düzen içine sokmanız iyi olacaktır. Genel olarak tasarruf etmeye yönelirseniz önünüzdeki süreçte rahat edebilirsiniz. Kredi ya da borç almak istiyorsanız ertelemeniz iyi olacaktır. Maddi anlamda olduğu kadar manevi açıdan da denge kurabileceğiniz ve hayatınızı düzene sokacağınız bir ay olacak. Duygusal ve hassas olacaksınız, sevdiğiniz insanların desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.