YAY (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Aralık 2022

YAY (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

Çalışmaya ve para kazanmaya odaklanacaksınız. İletişim becerisi gerektiren işlerde sorumluluk alabilir, bu alanlarda maddi kazanımlar elde etmeye yönelebilirsiniz. Kazancınızı biriktirmek isteyeceksiniz. Çocuklarınızla ilgili harcamalar artabilir. Partner ve ortaklı işlerinizde duygusal desteğe ihtiyaç duyacaksınız. İlişkilerinizde sizi yoran bağımlılıklarınızı sonlandırabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu dönemde işbirlikçi tutumunuz hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.