YAY (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Temmuz 2023

YAY (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

Ticaretle uğraşıyorsanız yenilikçi adımlar atabilirsiniz. Kısa yolculuklarınızda farkındalıklar geliştirebilirsiniz. Büyük hayaller kuruyorsanız büyük adımlar atmanız gerekiyor. Gerçekten ne yapmak istediğinizin cevabını bu ay bulabilirsiniz. Yeni eğitimler alarak hayatınıza farklı bir yön verebilirsiniz. Bu ay öğreneceğiniz şeyler yaşamın tam içinden olabilir. Kendinizle ve hayatla çatışmadan ilerlemeyi öğrenebilirsiniz. İlişkilerinizde mesafe sorunları olabilir. Sevdiklerinizden iş ya da başka nedenlerden uzak kalabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Hak ettiğinizi düşündüğünüz şeylerin peşini bırakmadan sakince ilerlemeniz iyi olacaktır. Eviniz ve ailenizle ilgili sorumluluklarınızın arttığı bir dönem olabilir. Bu süreçte zorlansanız da gerçekçi bakış açıları kazanmanız için fırsat olacaktır. Sorumluluklarınızı yerine getirince duygusal olarak ta rahatlamış hissedebilirsiniz. Miras ile ilgili gündemler ortaya çıkabilir. Verdiğiniz sözleri unutabilirsiniz, not almanız işlerinizi kolaylaştırabilir. Geçmişte aklınıza takılı olan kişilerle görüşebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.