TERAZİ (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

27 Haziran 2023

TERAZİ (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

Kariyerinizle ilgili yeniden yapılanma söz konusu olabilir. İç huzurunuza önem vererek farklı aktivitelere yönelebilirsiniz. Ev ya da arsa almak gibi fikriniz varsa desteklendiğiniz bir ay olabilir. Ebeveynlerinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Aile içinde oluşabilecek gerginliklerden uzak durmanız iyi olabilir. Ev içinde daha özgür olmak isteyebilir, kendinize alan yaratabilirsiniz. Kariyerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Statünüzü daha profesyonel açıdan değerlendirebilirsiniz. Ortak kazanç ve giderlerinizdeki beklenmedik durumlar zorlanmanıza neden olabilir. Stratejinizi yeni durumlara göre değiştirebilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızla ilişkilerinizde uyumlu olmaya özen gösterebilirsiniz. Gündeminizdeki konularla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.