TERAZİ (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2022

TERAZİ (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

Kariyerinizle ilgili kararlar alırken duygusal anlamda da tatmin olmak isteyeceksiniz. Kararlarınızda zaman zaman dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Statünüzle ilgili amacınıza ulaşmak için çaba sarf edeceksiniz. Ailenizdeki kadınlardan destek göreceksiniz. Yaptığınız işte insanların duygusal ihtiyaçlarını da düşüneceksiniz. Ebeveynleriniz ve ailenizle iletişimde kopukluklar yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaran uğraşlar ve romantik ilişkilerinizle ilgilendiğiniz zamanlarda mutlu hissedeceksiniz. Sıradan uğraşlar ilginizi çekmeyecektir. Yeni hobiler edinebilirsiniz.  İkili ilişkilerinizde özgür alanlarınız olsun isteyeceksiniz. Bu ay aşka aşık olduğunuzu hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Daha önce hiç oynamadığınız oyunları oynayabilir, konuşmadığınız konuları konuşabilirsiniz. Eğer bir sırları varsa bu ay sizinle paylaşabilirler. Şans oyunları konusunda dikkatli olmanızda fayda olacaktır.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.