TERAZİ (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Nisan 2023

TERAZİ (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

Maddi konularla ilgili endişeleriniz olsa da etrafınızdaki insanlara yansıtmayacaksınız. Kazancınızı arttırmak için kararlı davranmanız işe yarayacaktır. Fırsat yaratma konusunda sezginizi kullanmaktan çekinmeyeceksiniz. Yeni atılımlar yapmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Yatırımlarınızı güven duyduğunuz alanlara yönlendirmek isteyeceksiniz. Odaklanmanız ve istemeniz başarmanızı kolaylaştıracaktır. Eşiniz veya ortaklı girişimlerinizden kaynaklı kazançlarda beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa gelirlerinizde hareketlilik yaşayabilirsiniz. Alacak, verecekleriniz ve banka işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Para konusunda endişe duymanıza ve durumunuzu korumaya çalışmanıza gerek olmayacak. Dengenizi koruyacaksınız. Değişmesini istediğiniz konuların üzerinde çalışmanız yeterli olacaktır. Beklemediğiniz yerlerden destek görebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.