TERAZİ (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

28 Şubat 2023

TERAZİ (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

Fikirlerinizi kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Duygularınızın ve eşyaların dağınıklığı sizi rahatsız edecektir. Her şeyi kontrol etmek ve bir düzene koymak isteyeceksiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz konuların sonucunu almak isteyeceksiniz. Duygularınızdaki değişiklikler gerçek olaylara bakışınızda yanılmanıza neden olabilir. Geçmişte yaptığınız hatalar aklınıza gelebilir. Yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz ancak öncelikli olarak elinizdeki işleri bitirmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Partnerinize zaman zaman gerginlik yaşasanız da çabuk sonlanacaktır. Sevdiğiniz kişiyi koruma içgüdüsünü hissedeceksiniz. Tepkilerinizi gösterirken yumuşak davranmaya dikkat etmelisiniz. Ortaklı işlere imza atabilirsiniz. Tek başınıza karar vermek isteseniz de güvendiğiniz kişilerin onayını almak iyi olacaktır. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir partneriniz olabilir. Özgür olabileceğiniz bir ilişki isteyeceksiniz. Farklı kültürlerden tanıdığınız insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Evinizde vakit geçirmek enerjinizi arttırabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.