TERAZİ (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ekim 2023

TERAZİ (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

Finansal olarak değerlendirme yapmanız gerekebilir. Parayı kazanma ve kullanma şekliniz değişime uğrayacaktır. Kendi değeriniz, hissettikleriniz ve istekleriniz açığa çıkacak, belki de ihtiyaçlarınızı dile getirmenizin zamanı gelmiş olabilir. Keyif aldığınız şeyleri kazanca çevirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeterli çabayı gösterirseniz kalıcı işler yapabilirsiniz. Biraz sabredersiniz gayretlerinizin karşılığını alacaksınız. Manevi yönünüzle daha çok ilgileneceksiniz. Düşünceleriniz, idealleriniz, keyif aldığınız konular, koşullarınız değişebilir, direnç göstermeyin. Bildikleriniz ve ısrarcı olduğunuz şeylerin belki de artık değişmesi gerekiyordur. Yaratıcı çözümler bulabileceğiniz ve daha hızlı ilerleme kaydedeceğiniz bir ay olabilir. Akademik alanda uğraşanlar, eğitim alanlar için güzel fırsatlar doğabilir. Ani seyahatler söz konusu olacağı gibi, yurtdışında tanıdıklarınız varsa haber alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.