Terazi Burcunda Yeniay

25 Eylül 2022

Terazi Burcunda Yeniay

Selamlar canım arkadaşlarım,

?26 Eylül 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 00:54’de Terazi burcunun 2 derecesinde bir Yeniay gerçekleşecek. Yeniaylarda bildiğiniz gibi Ay’ın ışığı yoktur ve Ay’ın koruyucu özelliği vardır, dolayısıyla bu süreçte bir şeyler başlatmak isterseniz 3 gün beklemenizi tavsiye ederim.

?Terazi iş birlikleri, anlaşmaları, diplomasiyi, güzelliği, sanatı, dengeyi, uyumu, ahengi, ilişkileri, ticareti, iki şeyin bir araya gelmesi, köprü kurması, çöpçatanlığı, siyaseti ve en önemlisi de stratejiyi temsil eder.

?Fakat bu Yeniay’da abartmaları ve fanatizmi temsil eden Jüpiter’in yeniaya karşıt yapması ve hem Satürn hem de Uranüs’ün yeniaya ayrışmayı temsil eden 135’lik açı yapması bu süreçte fanatik eylemlerin ayrışmaya sebebiyet vereceğini ve yapılan anlaşmaların bozulacağını göstermektedir.

?Bu süreçte daha çok ayrılmalar, anlaşmaların bozulmasını göreceğiz.

?Siyasi partiler, uluslararası anlaşmalar çok fazlasıyla söz konusu olacak.

?Milliyetçilik, dini topluluklar, fanatizm gerektiren konularda kopuşlar yaşanabilir. Sporla ilgili gerginlikler yaşanabilir.

?Taşkınlıklarla ilgili haberleri ülkemizde Eskişehir, Isparta, Afyonkarahisar, Antalya ve civarlarında bu dönem duyabiliriz, özellikle o bölgelerde olanlar çok çabuk gaza gelmesin.

?Güzellik sektörü ile ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir, estetik için uygun zamanlar değildir, azıcık dolgu yaptırayım derken bir bakmışsınız bütün yüzünüz dudak olmuş.

?Bu dönem aslında yeni bir ortaklık kurmak için değil, ortaklıkların üzerinden geçmek, şartları tekrar konuşmak için daha uygun olacaktır.

?Bu süreçte ülkemizde muhalefetin de adını sık sık duyacağımıza benziyor.

Hepimize şanslı gelmesini dilerim.

Tuğba Karadayı.

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi #yeniay #terazi #teraziyeniayı

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.